O NÁS

 

Seznamte se s mladou sociální síťí Gatehelpers, která dává uživatelům něco navíc...

První základy projektu Gatehelpers začala vyvíjet na počátku roku 2014 skupina deseti programátorů, dvou kodérů, jednoho grafika, dvou projektových manažerů a jednoho hlavního koordinátora. Na počátku roku 2015 se systém Gatehelpers ve zkušební a testovací verzi otevřel uživatelům po celém světě.

Projekt Gatehelpers se vyvíjí v současné době v České republice. Sídlo firmy je v královském městě Žatec. Necelých 80 km od hlavního města Prahy.

Gatehelpers má mimo běžných funkcí v sociálních sítích tyto cíle, poslání a vize:

  1. - Poskytnout užitné aplikace v jednom místě běžným lidem.
  2. - Poskytovat reference (doporučení) zejména na kvalitu služeb podnikatelů, od osob, které jsou uživatelům - Gatehelpers známé, kterým se dá věřit.
  3. - Pomoci rozvíjet a udržet podnikání i v nejmenších oblastech Navrátit byznys ke kořenům to je naše motto.
  4. - Umožnit uživatelům sítě podnikat nejen v místě svého bydliště a blízkého okolí, ale i v celém světě.

V současné době víme, že naše aplikace ještě nedosahují úrovně, které si představujeme, ale tím, že si uživatelé (podnikatelé/pomocníci) sítě Gatehelpers koupí některý z našich produktů nejenže podporují další vývoj, ale zároveň obdrží k těmto aplikacím nabídku dotované bannerové reklamy v Gatehelpers.

Máme mnoho plánů a nápadů. Abychom je mohli rychle a efektivně vyvíjet, je potřeba pro jejich rozvoj finanční prostředky.

Za tímto účelem hledáme investory, kteří vyhledávají nové, skvělé možnosti, jak dobře zhodnotit své finanční prostředky. S investory, kteří mají zájem pohovořit si o konkrétních možnostech se velmi rádi sejdeme.

V současné době jsou aplikace pro distribuci a podnikání spuštěné ve fázi beta verze. V přechodné době nejsme schopni garantovat 100% funkčnost systému a správnost výpočtů. Bude naší snahou případné nedostatky odstraňovat.

Název /sídlo společnosti:

Creolan s.r.o.

Volyňských Čechů 837
Žatec 43801
Česká republika

IČ 25430386
DIČ CZ 25430386

Emal: info@gatehelpers.com

 

K Vašim službám: Gatehelpers