Pro ty, kteří za svůj čas strávený na internetu chtějí peníze do své kapsy 

Systém GATEHELPERS (dále jen GH) svým uživatelům nabízí také možnost vydělávat peníze. A to  velice zajímavé peníze - ať pasivní formou či aktivním zapojením se.

Každý uživatel  si může vybudovat skvělý byznys, svoje podnikání v rámci GH a zajistit si neustálý zajímavý příjem.


GH nabízí několik oblastí, kde se může generovat příjem.

Bežný uživatel sítě GH může získávat peníze z cashbacku, zajímavé benefity a bonusy, a chce-li více, musí si rozkliknout modul podnikání s GH vybrat si distributora a rozhodnout se z jakých oblastí GH chce mít příjem.

Oblasti možného příjmu:

  1. - z  prodeje z aplikací GH
  2. - z  prodeje slevového systému GH
  3. - za získání/doporučení Pomocníka (helpra)
  4. - za získání inzerenta
  5. - z obratu zboží a služeb
  6. - příjem z MLM sítě GH (která obsahuje všechny oblasti)


Z každé části byznysu GH může mít uživatel zajímavý příjem. Uživatel nikdy neví, kolik pod něj bude v jeho MLM síti spadat Pomocníků/běžných uživatelů. Kolik uživatelů si koupí nějakou aplikaci, využije službu od pomocníka, koupí zboží/výrobek nabízený v TRŽIŠTI GH apod. Všude na uživatele čekají peníze.

Uživatel může být překvapen, jak se můžou rozvíjet v hloubi jeho sítě další byznysy GH. Jeho MLM sít se může rozrůstat kdekoli na světě kam GH vstoupí. A příjmy z MLM zde mohou být vysoké.

Kdo je více znalý se světa obchodu, má rád MLM (budování sítí) může se stát lídrem/manažerem GH a profitovat z vysokých provizí/rent a excelentních bonusů GH.

Systém GH je připraven i pro vstup jiných ditribučních sítí.

Kdo má rád klasický obchod, může profitovat ze svého okolí - z obchodníků/firem, které zná. Může se stát tzv. AUTORIZOVANÝM SERVISEM a o tyto obchodníky se v rámci GH starat a mít z jejich obratu příjem. AUTORIZOVANÝ SERVIS zabezpečuje uživatelům sítě GH komplexní servis zejména v souvislosti s jejich podnikáním. AUTORIZOVANÝ SERVIS  obdrží od GH: know-how, pravidelnou technologickou a informační podporu a dlouhodobé zázemí perspektivní společnosti. K těmto činnostem využívá námi vytvořené aplikace.

V základu nepotřebujete do podnikání s GH žádné investice.
Toto jsou základní informace k byznysu/podnikání s GH. Bližší informace k jednotlivým částem byznysu najdete po registraci do GH a individuálních pohovorech s odborníky GH, kteří vás touto možností spolupráce provedou.

Zajistěte si zajímavý příjem s GH.