Můj servis PRO

plná placená licence

(k zakoupení v našem e-shopu)

Můj servis LITE

omezená licence zdarma

(poskytuje pomocník)

Můj Servis „Virtuální kancelář“ je velice užitečná aplikace, která v sobě skrývá úložiště informací, dat, přehledů a aktivit.

Svépomocí si můžete veškerá data nahrát sami a mít vše pod kontrolou na jednom místě. Lze také využít služeb svého pomocníka.

Koho máme na mysli, když se řekne pomocník?

Je to osoba, která Vám poskytuje tyto služby: pojištění, smlouvy, servis, auto a mnoho dalšího. Oslovte jej a požádejte, aby Vám veškeré tyto dokumenty do systému nahrál a spravoval je. Nemusí se přitom jednat jen o jednoho pomocníka, může jím být například kadeřník, autoservis, finanční poradce, řemeslníci a mnoho dalších.

To poskytuje další možnosti. Konkrétně tím, že využitím služeb pomocníků dojde k propojení mezi Vámi a pomocníkem. Budete online, bez obav, že cokoliv zmeškáte nebo zapomenete. Propojením účtů ve vztahu ke službě, zboží, produktu nebo události mezi Vámi a pomocníkem dojde k podpoře z jeho strany. Bude Vás informovat a upozorňovat přímou zprávou nebo událostí v aplikaci Můj Servis. Dále pak informovat o aktualitách, pokud si tak budete přát.

Díky této aplikaci, propojené s messengerem GH, vzniká příjemné prostředí plné nových možností.

Více o aplikaci Můj Servis naleznete zde.

GH Messenger naleznete zde.